Máte zájem o velkoobchodní spolupráci? Kontaktujte nás

TOP modely FB Brillant a F:L 2022/23

TOP modely FB Brillant

 

Dnešním rokem nás budou provázet nové designy TOP modelu fotbalových míčů značky Select, které létají po hřišti nejen v nejvyšší fotbalové soutěži, ale také i v menších klubech. A pozor! Tento TOP model se od letošního roku stává historicky prvním oficiálním míčem nejvyšší české fotbalové ligy.

Brillant je název fotbalového míče, o kterém věříme, že už většina našich zákazníků a klubů ví a v zápasech využívá. Přeci jen je ale potřeba, si tento TOP model od dánské značky Select připomenout. Obzvláště pak, když tento rok dostal nové designy a vylepšení přímo od Fortuna ligy.

 

FB Brillant Super TB CZ Fortuna Liga 2022/23

 

S TOP modele FB Brillant Super TB jsou hrány nejvyšší soutěže v různých zemích světa. A my jsme velice rádi, že se díky novému TOP modelu v designu první fotbalové ligy připojujeme mezi ostatní soutěže, kde se s jednotným míčem již hraje.

Letošní model má nepřehlédnutelný žluto bílý design s logem SELECT a F:L, který se na hřišti nedá rozhodně přehlédnout. Míč je v atraktivním designu vyrobený ve 3D struktuře povrchového materiálu. Jednobarevné panely jsou vyrobeny ze speciálního materiálu, který zajišťuje jasnou viditelnost míče pro hráče i diváky. Třicet dva panelů je tepelně pojeno a absorbuje méně vody než ručně šité míče, takže si při hře na mokrém povrchu zachovávají původní hmotnost.
Pod vnějším materiálem je nově vyvinutá podšívka ze 4 mm exkluzivního pěnového materiálu včetně latexové měchýře Zero-Wing s vestavěným balančním bodem naproti otvoru ventilu.

 

 

Aktualita-banner-FL

 

 

FB Brillant Super TB

Nově je FB Brillant Super TB také v bílo šedé, kterou doplňují výrazné oranžové a modré čáry, které jsou na hřišti nepřehlédnutelné. Tento model je ve dvou variantách, takže žluto šedá barva na druhém modelu, která jen září s oranžovými pruhy, jako blesk, ohromí nejen hráče, ale i diváky. Obě varianty jsou schváleny certifikátem FIFA Pro a vyrobeny z kvalitního materiálu. Pečlivě vybrané materiály a klasická dvaatřiceti panelová konstrukce. Lepený míč má výhodu při hře v mokrém a vlhkém prostředí, protože neabsorbuje vodu do švů a zachovává si tak stále stejnou váhu. Již osvědčená Zero-Wing latexová duše. Tepelně lepená verze fotbalového top modelu Brillant Super s označením TB (thermo bonded)

 

 

Aktualita-banner-brillant

 

 

FB Brillant Training DB

V neposlední řadě nesmí samozřejmě chybět ani míč na trénink, kterým je FB Brillant Training DB v bílo šedé barvě s oranžovými pruhy posazenými do modro-černého pozadí. Třiceti dvou panelová konstrukce je dvojitě šitá a obě stěny jsou zalepeny pro menší nasáknutí vody při deštivém počasí. TPU vrstva je izolována 3 mm pěnou pro vyšší letovou kontrolu. SR duše pro skvělé letové vlastnosti.

 

 

Aktualita-banner-training

 

Vyberte si z fotbalových top míčů od značky Select, specialisty na sportovní vybavení.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz