Máte zájem o velkoobchodní spolupráci? Kontaktujte nás

Co musí mít každý správný fotbalista?

Každý správný fotbalista by měl fotbal milovat, hrát ho srdcem a mít skvělou kondici s fyzičkou bez ohledu na úroveň jeho pokročilosti. K tomu ale také potřebuje ty správné produkty, aby mohl zdokonalovat svojí kondici a užít si trénink či hru na 100%. Proto se spolu podíváme na to, co všechno je potřeba k dokonalému výkonu pod vedením značky SELECT.

Správně zvolené fotbalové vybavení umožňuje dosáhnout těch nejlepších výsledků jak při tréninku, tak hře a Vy si díky tomu můžete užít maximální požitek ze hry. Nejdůležitější je při výběru fotbalových produktů dbát na jejich kvalitu, materiál a zajistit, aby co nejlépe padly.

Naše fotbalové vybavení značky SELECT je vyrobeno z nejkvalitnějších materiálů a díky tomu si můžete užívat maximálního pohodlí a preciznosti při hře. Tento typ výbavy je určen jak pro profesionály, tak i poloprofesionály či amatéry, kterým záleží na nejlepším výkonu a určitém pohodlí. 

 

Základem jsou samozřejmě kopačky. Bohužel ty značka Select nevyrábí, proto se zaměříme na ty další podstatné věci, které Vám můžeme nabídnout. Vezmeme to tedy hezky, pěkně od shora.

 

Oblečení

Fotbalové vybavení a základ pohodlí bez kterého se neobejdou hráči všech úrovní jsou samozřejmě dresytrička, kraťasy, štuplny a ponožky. Oblečení je vyrobeno z lehkých, vzdušných materiálů, aby bylo skvěle prodyšné a hráči se tak cítili skvěle. Díky tomu vzduch dokonale cirkuluje a vlhkost je rychle odváděna z povrchu těla, což zajišťuje komfort a pohodlí při hře za jakýkoliv, i těch nejnáročnějších povětrnostních podmínek.

V naší nabídce najdete také teplákové soupravy, mikiny, tepláky, bundy, které můžete pořídit do svého fotbalového klubu, jak pro nejmenší, tak i pro dospělé. 

 

Baner-fotbalové-oblečení1

 

Chrániče

Dalším důležitým dílem skládačky jsou samozřejmě chrániče. Bez chráničů se neobejde žádný fotbalista. Je to ta nejlépe možná ochrana holeních kostí, kotníků a celkově celé nohy fotbalisty po kolena, která může být. Každý se potřebuje jak při tréninku, tak zápase chránit, aby nedošlo k úrazu. Pro značku Select je toto prioritou, proto se snaží neustále vyrábět dokonalejší prostředky pro to, aby Vaše nohy byly v bezpečí a vy se nemuseli bát zranění.

 

Banner-fotbalové-chrániče

 

Míč

Oblečení a ochranu máme za sebou. Teď přichází na řadu to, bez čeho by fotbal nebyl fotbalem. To nejdůležitější k tomu, aby se hra mohla vůbec hrát je samozřejmě míč. I když se na pohled zdají všechny míče stejné nebo stejně kulaté, je důležité si uvědomit, že opravdu nejsou všechny stejné. Liší se úrovní pokročilostí, velikostí a hmotností. Pro ty nejmenší se budou hodit menší míčky a to ve velikosti 3 a 4. Pro seniory pak doporučujeme míče ve velikosti 5.

Ideálním parťákem pro zápasy je zápasový TOP míč FB Brillant Super TB. Vybrat si můžete v několika barevných variantách včetně ligového designu pro rok 22/23 od Fortuna Ligy.

Z nabídky střední kategorie zápasových a tréninkových míčů můžete vybrat nejprodávanější varianty FB Diamond či FB Stratos ve velikostech 3, 4 a 5.

Na trénink s odlehčeným míčem? Jasně! Můžete si vybrat tréninkový model FB Clava, který je na spodní váhové hranici klasického míče. Nebo zvolit přímo odlehčené míče z modelů  FB Future Light

 

banner-fotbalové-míče

 

Tréninkové pomůcky

Fotbalové vybavení, na které budou s velikou pozorností hledět především trenéři zahrnuje i tréninkové doplňky. Pod tuto kategorii spadají například: překážky, kužely, figuríny, koordinační žebříky, balanční podložky, rozlišováky a spoustu dalšího. Značka Select dbá na to, aby Vaše příprava byla co nejpreciznější s nejlepšími výsledky po boku našich produktů. V nabídce máme samozřejmě i doplňky typu kapitánské pásky, stopky, píšťalky, tašky nebo bandáže.

 

Banner-treninkove-fotbalove-pomucky

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz