Máte zájem o velkoobchodní spolupráci? Kontaktujte nás

Reklamace velkoobchod

Při vyřizování reklamací se řídíme našimi obchodními podmínkami. Nakupující je také povinen speciálně v segmentu obuvi poskytnout ke každé prodané položce informační leták k ošetření a užívání zakoupené obuvi i textilu.

Reklamační postupy

Níže naleznete reklamační formulář k vyplnění:

  • Pořiďte více fotografii v dobrém rozlišení s vadou zboží
  • Vyplňte požadované údaje ve formuláři a vyčkejte na odpověď od nás. Zboží neposílejte. V případě potřeby budete k tomuto kroku vyzváni.
  • Vždy využijte online formulář níže. Jen pokud by to pro Vás nebylo možnévyplňte reklamační formulář obuv excel nebo reklamační formulář obuv pdf a odešlete na reklamace@mcompanies.cz

Po přijetí vyplněného formuláře, budete v případě potřeby (vada není z fotografie dostatečně viditelná nebo je potřeba posouzení znalcem), požádáni o zaslání zboží na adresu:

"REKLAMACE"
mcompanies.cz
Masarykova 1692/7a
268 01 Hořovice

V řádném termínu dostanete následné vyjádření k reklamaci. Zboží bude buď dobropisováno, opraveno, nebo vyměněno. V některých případech může být reklamace zamítnuta a odeslána zpět s vyjádřením znalce.

 

FORMULÁŘ K VYPLNĚNÍ

Uveďte, zda se jedná o zákaznickou nebo skladovou reklamaci:

Uvěďte o jaké zboží se jedná:

Položka

Subjekt:

 

Velikost fotografií je maximálně 50MB na jedno odeslání. V případě, že je limit překročen, v tlačítku odeslat se zobrazí chyba. V tomto případě doporučujeme fotografie zmenšit, vybrat pouze ty nejefektivnější k posouzení, nebo vyplnit formulář na vícekrát.

Po úspěšném odeslání reklamace se zobrazí potvrzení v tlačítku odeslat. Znamená to, že jsme zprávu obdrželi a vy v tuto chvíli nemusíte podnikat žádné další kroky.

V případě nejasností nás kontaktujte. 

*Vyplněním formuláře souhlasíte se zpracováním Vašich údajů.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz