Máte zájem o velkoobchodní spolupráci? Kontaktujte nás

V kondici se značkou SELECT

Jarní kondička ze značkou SELECT 2022

 

Propadli-li jste vášni fotbalu nebo házené a potřebujete se po zimě kondičně připravit? Nebo jste po nechtěném zranění? Pak přesně víte co potřebujete! Srovnat si kondičku kompletně „do latě“.

Potřebujete dohnat tréninkové manko? Při přípravě a plánování rychlostně-vytrvalostního tréninku je třeba vycházet ze zatížení hráčů v průběhu tréninku tak jak se s ním běžně setkávají. Kondiční trénink před sezónou je pro všechny věkové kategorie od dětí po dospěláky. Cvičit můžete bez pomůcek nebo s pomůckami a to uvnitř nebo venku.

Pohyb být měl být nedílnou součástí zdravého životního stylu. Přispívá též k udržení nebo snížení hmotnosti a k rozvoji pohybových schopností každého z nás. Postupným zvyšováním obtížnosti cvičení si zvyšujeme zdatnost.

kuzel

Pro fotbalové hráče co do vytrvalosti a jejich kondiční přípravy je hlavním pilířem střídavost. Je to obecně známý fakt. Pro výkon hráčů ve fotbale jsou typické krátké intenzivní úseky v délce do 10 vteřin, které se prokládají chůzí nebo pohybem v mírném poklusu.

Jak nejlépe rozvinout a přinést tělu potřebnou sílu? Dobrým tipem mohou být pomocníci značky Select, kterou již mnozí znáte. Z tréninkové produkce se můžete těšit na řadu speciálních míčů, překážek nebo kuželů. Pojďme se na některé z nich společně podívat právě teď.

Medicinbaly SELECT

Využívají je sportovní týmy po celém světě. Ano. Jsou to Medicinbaly SELECT. Jde o speciálně těžké míče pro posilování a zvyšování fyzické kondice. Ty od značky SELECT se vyznačují skvělým materiálem. Díky perfektnímu odskoku jsou TOP pomůckou každého týmu.

medicine-ball

Skvělé tréninkové výsledky přináší osvědčená metoda dynamiky a uvolnění. Tréninkový set Select Accelertion traine. Pokud chcete zrychlit rychlost kroku nebo trénovat rychlost ve všech směrech, pak inovativní pásek bude to pravé. Můžete využít pro brankářský trénink. Sportovcům pomáhá velmi rychle vybudovat požadovanou rychlost ve všech úrovních.

Další z pomůcek pro trénink je agility žebřík Select Agility ladder, který se výborně hodí pro nácvik koordinace pohybu v hale. Lze ho připojit, rozšířit a disponuje délkou 6 m. Pro zabránění pohybu je vyroben z gumy.

Balanční podložka SELECT

Z důvodu tréninkové koordinace si své místo získala balanční podložka. Vrchní strana je vždy pevná a díky spodnímu vypouklému dílu udržujete balanc a rovnováhu. Dá se využít jako progresivní cvičební doplněk jak pro vytrvalostní, tak silové sporty. Doporučujeme.

Pohyb sebou přináší mnoho zdravotních benefitů. Blížící se oteplení začne vyprazdňovat haly a plnit venkovní hřiště. Jaro za dveřmi přivítáte svými pravidelnými tréninky na čerstvém vzduchu brzy již i vy.

 

Jarním tréninkům a kondici zdar!  

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz