Máte zájem o velkoobchodní spolupráci? Kontaktujte nás

TOP model FB Brillant Super TB 2023 / 24

Nový design a inovativní zpracování, podloženo 75 lety zkušeností. TOP model FB Brillant Super TB v nových variantách 2023 / 24.

Fotbalový TOP model od značky SELECT, se kterým hrají nejvyšší fotbalové soutěže a také česká FORTUNA:LIGA, dostal s příchodem roku nový design. V klasické kolekci 2023 / 24 jej nyní najdete červeno bílé, žluté a oranžové zpracování, zvýrazněno modrými dynamickými pruhy.

 

FB Brillant Super TB 2023 / 24

75 let zkušeností promítnuto do pečlivě vybraných materiálů a ověřené dvaatřiceti panelová konstrukce SELECT, v nepřehlédnutelném designu.

Nová 3D povrchová struktura zajišťuje lepší trajektorii letu a optimalizuje tření mezi kopačkou a míčem. Povrch zároveň přináší i lepší úchop pro brankáře.

Vnitřní materiály jsou nově vyvinuty a vyrobeny z 4 mm exkluzivní pěny včetně ZeroWing latexové duše s balančním bodem naproti ventilku.

brillant-super-tb-23-nwsl-banner

 

Technologie TB (thermo bonded)

Osvědčená technologie tepelně lepených švů. Tato lepená varianta má výhodu při hře v mokrém nebo vlhkém prostředí. Míč díky technologii totiž neabsorbuje vodu do švů a tím si zachová stálou váhu a skvělé vlastnosti po celou dobu hry.

brillant-super-thermo-bounden-clanek 

 

Skvělá viditelnost, za jakýchkoliv podmínek

Při hře v nepříznivých podmínkách a za zhoršeného počasí, se můžete spolehnout na nové barevné panely, vyrobeny ze speciálních materiálů, pro perfektní viditelnost míče.

brillant-super-tb-23-clanek

 

Pokud hledáte jedničku mezi zápasovými míči, FB Brillant Super je odpovědí. Využíváno a testováno profesionály z celého světa.

 

Do nabídky míčů

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz