Máte zájem o velkoobchodní spolupráci? Kontaktujte nás

Nový design oficiálního míče FORTUNA:LIGA 2023 / 24

TOP model značky SELECT v novém designu FORTUNA:LIGY pro sezónu 2023 / 24.
 
Jednotný míč nejvyšší české fotbalové soutěže byl poprvé představen v minulém roce. Pro nadcházející sezónu dostal nový design, který vyčnívá svou moderní kombinací: bílé, tyrkysové a fialové barvy, s dynamickými pruhy.
 
fb-brillant-super-image-clanek-middle-23_24
 
Oficiálně byl představen 30.5.2023, na stránkách LIGOVÉ FOTBALOVÉ ASOCIACE.
 
Věříme, že ze strany hráčů a týmů bude mít i tento model stejně skvělé ohlasy, jako jsme zaznamenali během uplynulého roku na minulou verzi míče. Expedice míčů na všechny kluby FORTUNA:LIGY začne už na konci tohoto týdne, aby byly míče klubům k dispozici už na startu letního přípravného období. řekl Daniel Hajný, obchodní a marketingový ředitel LFA. 
 
Celý článek k dispozici zde.
 
 
FB Brillant Super TB
 
Inovativní zpracování, nadčasový design a pečlivě vybrané materiály. Vše podloženo 76 lety zkušeností specializované značky SELECTTento zápasový TOP model je součástí nejen našich českých prvoligových klubů, ale také nejvyšších soutěží po celé Evropě.
 
Pečlivě vybrané materiály a klasická dvaatřiceti panelová konstrukce SELECT. Nová 3D povrchová struktura zajišťuje lepší trajektorii letu a optimalizuje tření mezi kopačkou a míčem, i lepší úchop pro brankáře. Vnitřní materiály jsou nově vyvinuty a vyrobeny z 4 mm exkluzivní pěny včetně Zero Wing latexové duše s balančním bodem naproti ventilku.
 
FB Brillant Super TB (thermo bonded) znamená, že má míč tepelně lepené švy. Tato lepená varianta má výhodu při hře v mokrém nebo vlhkém prostředí. Míč díky technologii totiž neabsorbuje vodu do švů a tím si zachová stálou váhu a skvělé vlastnosti.
 
 
 
Stejně tak jako v první sezóně zahrnuje ligová kolekce také zápasový model FB League a tréninkovou variantu FB Game
 
Mimo ligové varianty TOP modelu naleznete v nabídce také standardní kolekci FB Brillant Super TB, kterou značka SELECT představila začátkem roku.

 

Do nabídky míčů

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz