Máte zájem o velkoobchodní spolupráci? Kontaktujte nás

Nové designy zápasových míčů SELECT

Zpozorovali jste již nové designy zápasových míčů od značky SELECT? S začátkem roku nastoupila kolekce 2023 / 24, která přináší nejen nový vzhled míčů, ale také skvělé inovace, tak jak jsme u značky SELECT zvyklí.

 

Ikona v novém designu

Model FB Numero 10, který patří k nejprodávanějším míčům zápasové kategorie, přináší v novém roce povrch s vylepšenou syntetickou kůži a se strukturou TOP modelu FB Brillant Super TB. Vnitřek tvoří osvědčená Zero Wing duše pro skvělé letové vlastnosti. Perfektní dotyk s kopačkou pak zajištuje 2 mm pěna pod povrchem.

Design, který na hřišti nepřehlédnete: Tyrkysovo bílé provedení s dynamickými pruhy a hrubší povrchovou strukturou. V nabídce najdete variantu FIFA Quality Pro ve velikosti 5, a také FIFA Basic v tyrkysové ( vel. 5 ) ale i ve žluté barvě ( vel. 4 ).

fb-numero-10-select-design-23-1

 

FB Tempo TB & FB Match DB

Osvědčené modely a stálice v kategorii zápasový míčů. Ikonické FB Tempo TB, doplňující nabídku SELECT již řadu let, je od letošního roku v barvách černo bílé, doplněno výraznými červenými pruhy. Tento model disponuje nově vyvinutou kombinací vnitřního materiálu a vysokou 3 mm vrstvou Eva pěny, pro optimální měkkost.

TB – technologie, na kterou se můžete spolehnout. Ani zápas za zhoršeného počasí nebude výkon omezovat. Zpracování tepelně lepených švů zaručuje, že míč nenasákne vodu, a zachová si tak stejné vlastnosti po celou dobu hry.

Jako další alternativu můžete vsadit na FB Match DB, jeden z nejrychlejších míčů zápasové kolekce. V provedení 23 / 24 je vzhled míče poskládán z výrazné tyrkysové, žluté a bílé barvy. A pokud by se jednalo o módní přehlídku, nesměl by tam tento design chybět.

Když pomineme nadčasový vzhled, disponuje tento zápasový model dvojitým šitím spolu s lepením - DB, což je výhodou při hře v mokrém prostředí. Povrch tvoří dvou milimetrová neoprenová pěna a extra pěnové polštářky, zaručující ještě větší měkkost než u jeho předchůdce.

fb-tempo-a-match-select-design-23

 

Populární FB Team

Team patří mezi populární stálice zápasových míčů. V nabídce je ve dvou variantách, bílé a žluté. Obě doplňuje modro černý design s dynamickými pruhy. Tento ručně šitý model má hrubší povrch, s dvou milimetrovým neoprenem, a dalšími inovativními vlastnostmi pro skvělý dotek s míčem. Je tak výbornou volbou na každé utkání.

fb-team-select-design-23

 

Na zápas i trénink s FB League Pro

Speciální edice a novinka minulého podzimu, která se dostala mezi nejprodávanější varianty této kategorie. Míč disponuje skvělými vlastnostmi v zápase i tréninku. Osvědčené a spolehlivé materiály zaručujíci dlouhou životnost. Speciální vnitřní vrstva a standardní patentovaná SELECT duše, je záruka nejlepších vlastností pro hru na všech úrovních fotbalu.

 

Prohlédněte si veškerou nabídku fotbalových míčů pro zápas i trénink od značky SELECT, která je specialistou na sportovní vybavení více než 75 let.

Do nabídky míčů

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz