Máte zájem o velkoobchodní spolupráci? Kontaktujte nás

Oficiální míč české nejvyšší soutěže 2024 / 25

Uplynuly již dvě sezóny od představení historicky prvního jednotného míče pro nejvyšší českou fotbalovou soutěž. Velice nás těší, že díky skvělým ohlasům ze strany hráčů, trenérů i fanoušků, uvidíme také v nadcházející sezóně 24/25 tento TOP model od značky SELECT na všech prvoligových utkáních

Mimo nového designu pro tento rok došlo také ke sjednocení oficiálního hracího míče napříč všemi kluby ve druhé lize.

"Na oficiální míče slýcháme od jejich zavedení pouze chválu. Jsme proto rádi, že se nám úspěšnou spolupráci se značkou SELECT povedlo ještě rozšířit a oficiální míč s originálním designem bude mít od nové sezony poprvé v historii také druhá nejvyšší domácí soutěž." zhodnotil obchodní a marketingový ředitel LFA Daniel Hajný. "

Design pro sezónu 24/25 byl představen 5.6. na stránkách Ligové fotbalové asociace, který si můžete přečíst zde.

Jednotný míč první a druhé fotbalové soutěže: FB Brillant Super TB dostal opět velmi atraktivní design, kombinující bílou a modrou barvu s dynamickými růžovo žlutými pruhy.  Nadčasové zpracování dánské značky SELECT, které na hřišti těžko přehlédnete. 

fb561-bri-fl-2425-vid-detail

 

FB BRILLANT SUPER TB

Inovativní zpracování a pečlivě vybrané materiály. Vše podloženo téměř 80 lety zkušeností specializované značky SELECT. Zápasový TOP model, který je součástí nejen našich českých soutěží, ale také nejvyšších soutěží po celé Evropě.

Pečlivě vybrané materiály a klasická dvaatřiceti panelová konstrukce SELECT. Osvědčená 3D povrchová struktura pro perfektní trajektorii letu a optimalizace tření mezi kopačkou a míčem, i lepšího úchopu pro brankáře. Vnitřní materiály jsou vyvinuty ze 4 mm exkluzivní pěny včetně Zero Wing latexové duše s balančním bodem naproti ventilku.

Technologie TB - tepelně lepených švů. Tato lepená varianta má výhodu při hře v mokrém nebo vlhkém prostředí. Míč díky technologii totiž neabsorbuje vodu do švů a tím si zachová stálou váhu a skvělé vlastnosti.

 

f44b-bril54-slct24

 

Mimo ligové varianty TOP modelu naleznete v nabídce také standardní kolekci FB Brillant Super TB, kterou značka SELECT představila začátkem roku.

Jako v předchozích sezónách je ligová kolekce doplněna o zápasový model FB League a o všestranný tréninkový model FB Game

 

Do nabídky míčů

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz