Máte zájem o velkoobchodní spolupráci? Kontaktujte nás

Nová kolekce SELECT Futsal

Nová kolekce pro futsal od značky SELECT je tu! Osvědčené modely, které už léta lítají po hřištích přichází s novými designy pro rok 2022/23 se kterými se hraje nejvyšší futsalová liga České republiky.

Ať už se jedná o TOP míče či odlehčené verze, každý dostal nový, stylový design. Věříme, že spousta našich zákazníků a klubů ví, jaké míče na futsal naše značka Select má a věrně je používá. Pojďme si ale přeci jen říct a připomenout některé modely s novým designem a vylepšením.

Novinkou v této kategorii je, že odlehčená verze míče FB Futsal Mimas Light končí a místo něj nastupuje na scénu nový odlehčený míč FB Futsal Light DB, který je navržen v bílo-zeleno-růžovém provedení. 

 

FB Futsal Super TB

 

Nové TOP modely FB Futsal Super TB jsou designovány do dvou barevných variant. Jedna verze je bílo-červená a druhá oranžovo-červená. Novinkou u tohoto míče je, že je poprvé v historii tepelně lepený. Nový barevný design pro lepší viditelnost a rychlejší reakce hráčů. Exkluzivní PU materiál zajišťuje, že si míč zachová vysokou kvalitu a kulatost po každém kopu. Nová 3D diamantová struktura PU materiálu zajišťuje optimalizované tření mezi míčem a botou. Uvnitř míče je speciálně vyvinutá butylová duše, která zajišťuje spolehlivý odraz, díky kterému se míč snadno ovládá. Testováno a schváleno FIFA pro rozměry, hmotnost a odraz. Ventil Double-Lock zajišťuje vzduchotěsnost míče. 32 panelů je tepelně spojeno. 

 

FB Futsal Master

 

Všemi oblíbený - náš skvělý futsalový míč Select FB Futsal Master. Vyroben ve dvou variantách - FB Futsal Master v bílo-zeleném provedení a FB Futsal Master Grain v bílo-oranžovém provedení. Nový design pro lepší viditelnost a rychlejší reakce hráčů. Jeden z našich nejoblíbenějších zápasových a tréninkových míčů vyrobený z vysoce kvalitního PU materiálu. Speciálně potažený lesklý PU povrch pro zvýšenou rychlost. Uvnitř míče je vyvinutá butylová duše s polyesterovými vlákny, která zajišťuje spolehlivý odraz, díky čemuž je míč snadno ovladatelný. Míč je ručně šitý. 

 

Banner-light-DB

 

Ostatní modely

 

Mezi další skvělé modely jak na zápas, tak trénink samozřejmě patří FB Futsal Mimas, FB Futsal Attack, FB Futsal Samba nebo FB Futsal Talento, který je dostupný ve třech různých velikostech - Talento 9 v bílo-žluto-červeném provedení, Talento 11 v bílo-oranžovém provedení a Talento 13 v bílo-modro-růžovém provedení. Všechny modely doplňují výrazné čáry po stranách míče s výraznými barvami pro lepší viditelnost na hřišti. Nový design Vás bude bavit a hráči budou určitě nad míru spokojeni. Nebojte se mít to nejlepší na zápas i trénink, značka Select Vám dopřeje ty nejlepší produkty a naši specialisti Vám rádi poradí s výběrem přímo pro Vás.

 

 

Vyberte si z futsalových top míčů od značky Select, specialisty na sportovní vybavení.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz