Máte zájem o velkoobchodní spolupráci? Kontaktujte nás

Kompresní bandáže a chrániče Select

Pokud jste aktivní sportovec, můžete se setkat s tím, že ne všem svalům či kloubům se chce stále podávat 100% výkon. Čím tedy svaly podpořit, kromě kvalitní stravy a doplňku? No přeci bandážemi od značky Select.

 

Kvalitní kompresní i klasické bandáže či kompresí chrániče dodají Vašemu tělu podporu a vyšší jistotu v pohybu.

 

Po jaké bandáži tedy sáhnout? Ať už sportujete rekreačně nebo vrcholově, měli byste znát bandáže kompresní. Tyto bandáže skvěle fixují dané místo, zvyšují teplotu v zasažené oblasti a pomáhají také jako prevence nebo při zranění.

 

V nabídce dánské značky Select najdete bandáže od paty až po krk. Můžete se na ně proto spolehnout v použití na jakýkoliv kloub nebo sval.

 

Začneme od klasické bandáže na zápěstí, kterou je Wrist support 6701 se šířkou 4mm SBR neopren a s vestavěnou dlahou, která zajišťuje optimální podporu a teplo pro zápěstní kloub. Skvělý parťák pro namáhané a často využívané zápěstí.

Pokud hledáte kompresní návlek, který ochrání celý loket, prohlédněte si Compression arm sleeves 6610, s kineziologickým efektem, který zvyšuje průtok krve což má za následek více energie pro svaly a snadnější zotavení během a po tréninku nebo zápase. Strečový materiál přináší vysoký komfort a pohyblivost.

 

Naše rameno je často velmi namáhané například u házené, kde je důležitý švih. Pokud chcete ramenu ulevit, sáhněte po Shoulder support 6500, neboli bandáži ramene, která poskytuje teplo a ulevuje od bolesti kloubu. Použít se dá při přetížení ramene ale i v průběhu rehabilitace. Vyrobena je z kvalitního neoprenu 4mm SBR a skvěle se upevní přes prsa.

 

Nezapomínejme také na nohy, kterým dávají zabrat házenkáři, fotbalisté ale i milovníci čistého běhu. Pro ochranu vašeho stehenního svalu doporučujeme bandáž Select Compression thigh support 6350. Tuto bandáž tvoří silikonová vrstva na vnější straně a je vybavena kineziologickým efektem, který zvyšuje proudění krve, což má za následek více energie pro svalstvo a snadnější zotavení při běhu či tréninku. Bandáž vás díky kvalitnímu strečovému materiálu neomezí v žádném pohybu. Stejně tak jako kompresní bandáž na lýtko s názvem Compression Calf 6150.

 

Funkčnost kolene, na kterou hodně sportovců trpí, podpoříte nejen klasickou bandáží Knee support w/splints 6204 ale můžete zvolit také kompresní chránič Select Compression knee support handball 6250. Ideálně pak při tréninku či zápase v hale, kde hrozí pády na zem nebo střety. Tyto chrániče na kolena jsou z lehkého a elastického materiálu pro volnost pohybu a komfort při hře. Samotný chránič je vyrobený z EVA pěny, která skvěle absorbuje nárazy.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz