Máte zájem o velkoobchodní spolupráci? Kontaktujte nás

Házenkářské míče Select

Prohlédněte si nabídku zápasových i tréninkových míčů od značky Select. Inovativní a kvalitní zpracovaní se skvělými hráčskými vlastnostmi.

Ať už jste profesionální nebo rekreační hráč, spojuje Vás potřeba vsázet s vybavením na jistotu. A tou je v případě házenkářského vybavení a míčů, značka Select. Tato dánská značka sportovního vybavení spolupracuje a dodává házenkářské míče do nejvyšších soutěží a klubů po celém světě. Jejich kvalitní materiály, zpracování a vlastnosti míčů posouvají úrovně házené a přináší skvělý zážitek ze hry.

 

V nabídce naleznete míče všech hráčských i věkových kategorií.

 

V top kategorii nabízíme oficiální zápasový míč MEN’S EHF Champions League. Vyroben z extrémně odolné syntetické kůže, spolu s patentovanou Zero-Wing duší pro optimální kulatost a speciálně vyvinuté Shark Skin Foam zajišťující míči pocit měkkosti a perfektní úchop. Tento profesionální míč pro zápasy na nejvyšší úrovni je v designu zeleno bílé, je ručně šitý a samozřejmě schválený EHF.

 

Jako začínající hráč házené i jako ostřílený útočník, je dobré vědět o skvělé replice tohoto ligového míče, kde je cena nižší. I přesto se však jedná o míč vysokých kvalit. Tím je Házenkářský míč Select HB Ultimate Replica CL Men, který je vyroben z měkké a odolné syntetické kůže. Vnitřek tvoří patentované Zero-Wing duše pro optimální kulatost. Vyznačuje se také výborným úchopem, a to s lepidlem i bez. Míč je ručně šitý.

 

Mezi střední kategorii kvalitních tréninkových míčů velkých i malých klubů patří Solera. Tento míč je ve 4 barevných provedeních. Jedná se o oblíbený tréninkový míč vyrobený z měkké a odolné syntetické kůže, kde vnitřek tvoří taktéž patentované Zero-Wing duše, pro skvělé vlastnosti a stálou kulatost. Míč je ručně šitý, EHF-APPROVED. Hráči si pochvalují výborný úchop, který je možné zlepšit také použitím některého z házenkářských lepidel značky Select.

 

Jako další je důležité zmínit tréninkové míče Mundo a Nova. Jedná se o všestranné házenkářské míče, které využijete při častých tréninkových nácvicích techniky nebo střel. Vyrobeny jsou z odolného materiálu ze syntetické kůže. Vnitřek má stejně jako u předchozího míče speciální Select duši Zero-Wing. Tato duše zaručuje odolnost a zlepšuje vlastnosti, jako například stálou kulatost. Je to jeden z důvodů, proč stále více a více klubů i jednotlivých házenkářů volí právě míče Select.

 

Pokud hledáte přímo tréninkový míč, s kterým zlepšíte sílu úchopu a prstů, vsaďte na Circuit. S tímto těžkým tréninkovým míčem zlepšíte sílu a tím také hru. Buďte napřed před Vaším soupeřem. Nabízen je ve třech gramážích: 450g, 500g, 800g. Je ručně šitý a schválený EHF.

 

Vyberte si z nabídky osvědčené sportovní značky Select, specialisty na házenkářské vybavení.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz