Máte zájem o velkoobchodní spolupráci? Kontaktujte nás

Nové varianty TOP míče FB Brillant

Osvědčený TOP model fotbalového míče značky Select, který létá po hřišti nejen v nejvyšších fotbalových soutěžích ale i v menších klubech, má nové designy.

Brillant je název fotbalového míče, o kterém věříme, že už většina našich zákazníků a klubů ví a v zápasech využívá. Přeci jen je ale potřeba, si tento TOP model od dánské značky Select připomenout. Obzvláště pak, když tento rok dostal nové designy a vylepšení.

S tímto fotbalovým míčem jsou hrány nejvyšší soutěže. Oficiálním míčem je například v německé Bundesliga nebo portugalské lize NOS a dalších. 

 

V portugalské lize má nepřehlédnutelný bílo zelená design s logem. Tento Brillant Super TB je vyroben z pečlivě vybraných materiálů a tvoří jej klasická dvaatřiceti panelová konstrukce. Tepelně lepený míč, pro které platí označení TB (thermo bonded), má výhodu při hře v mokrém a vlhkém prostředí, protože neabsorbuje vodu do švů a zachovává si tak stále stejnou váhu. Vnitřek tvoří již dobře známá ZeroWing latexová duše. Schválen FIFA Pro.

 

Nově je FB Brillant Super TB také v modro bílé, kterou doplňují výrazné růžové čáry, v oranžovo modré, která je na hřišti nepřehlédnutelná, nebo žluto modré. Všechny tři varanty jsou schváleny certifikátem FIFA Pro a vyrobeny z kvalitního materiálu.  I u těchto míčů se můžete spolehnout na dvaatřiceti panelovou konstrukci. Výhodou lepených švů je, že míč při hře v mokrém a vlhkém prostředí neabsorbuje vodu a zachovává si tak stále stejnou váhu. Střely i nahrávky jsou pak o to přesnější. Důležitý je samozřejmě vnitřek balónu, který tvoří osvědčená ZeroWing latexová duše.

 

V neposlední řadě můžete vsadit na další ozkoušenou variantu, kterou je FB Brillant Super v bílo modrém a žlutém designu. Top model vyrobený z nejkvalitnějších materiálů s novým barevným designem, který zlepšuje viditelnost míče ve vzduchu. Ani tady nechybí pečlivá konstrukce Select z dvaatřiceti panelů a s unikátní třívrstvou podšívkou pro lepší odskok. Zvolené zpracování přináší lehčí a měkčí pocit než kdy dříve. Exklusivní povrchová textura zajištuje dobré proudění vzduchu a stabilní let. Velikost 5 má schválení FIFA.

 

Vyberte si z fotbalových top míčů od značky Select, speciality na sportovní vybavení.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz