Máte zájem o velkoobchodní spolupráci? Kontaktujte nás

Looke

Značka Looke

      čara2

Tato exkluzivní francouzská značka z našeho portfolia nabízí velmi kvalitní a pohodlnou celokoženou obuv. Vybírat můžete z celé řady dámských i pánských modelů pouze z nejkvalitnější kůže. Značka klade důraz na zpracování, komfort a přizpůsobivý styl pro středoevropský trh. Vyráběná obuv je také vhodná pro zdravotní prodejny a diabetiky. Pokud chcete něco nového a zároveň komfortního, tak Vás značka Looke určitě osloví.

"Style et confort" 

 

logo-looke-mcompanies

Jak spolupráce funguje?

Spolupráce je založena na formě závazných předobjednávek na následující kolekce Jaro / Léto , Podzim / Zima. Obchodní zástupce Vám představí veškeré vzorky modelů, katalog a LookBook. Po vytvoření objednávky získáváte přístup do objednávkového portálu, kde máte přehledy objednávek, stavy produktů, fotografie a další informační či grafické podklady.

V průběhu roku je možné vybrané modely doobjednat skrze zákaznickou podporu nebo objednávkový portál. 

 

Partnerství pro prodejny i e-shop

Koženou obuv Looke naleznete ve stovkách prodejen v Česku, Slovensku, Německu, Rakousku a v dalších evropských zemí. Obuv je možné prodávat také online prostřednictvím Vašeho e-shopu. Obuv Looke odebírají partneři z oblasti lifestylových konceptů, klasických prodejen, ale i zdravotnické potřeby či lékárny.

 

Podpora prodeje

Za roky zkušeností Vám dokážeme doporučit modely na základě dat a zákazníků. V případě zájmu dodáme grafické a propagační materiály. Reklamace obuvi se snažíme vyřešit co nejrychleji zasláním obuvi nebo fotografií.

 

banner-mcomp-detail-looke24-1 banner-mcomp-detail-looke24-3  banner-mcomp-detail-looke24-2

Máte zájem o spolupráci?

čara4

Pro více informací a aktuální LookBook nás kontaktujte nebo zanechte zprávu níže.

 

Nevyplňujte toto pole:

 

      

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz