Vstupte do světa značky SELECT!

14.8.2020
Bezkonkurenční míče za bezkonkurenční ceny!

FB Delta, Diamond, Stratos a Samba Special jsou ideální vstupenkou do světa SELECT – dánského výrobce, který je oficiálním partnerem národních fotbalových lig.

Je na Vás, zda jste jednotlivec, který hledá parťáka na tréninky nebo tým, který hledá cenově dostupné míče, které Vás nezklamou. Select Vám vždy nabídne tu nejlepší kvalitu za odpovídající cenu.


Pojďme si je představit!

Diamond asi nemusíme představovat. Je to jeden z nejprodávanějších modelů střední kategorie pro zápas i trénink. Svoji oblíbenost mezi Vámi nezískal jen tak, je totiž vyrobený z kvalitního měkčeného materiálu a díky speciální 32 panelové konstrukci má ty nejlepší vlastnosti v letu i na zemi.

Delta je ručně šitý všestranný míč s extra měkkým povrchem. Zásluhou silné a odolné TPU vrstvy s laminací TPE pěny a 32 panelové konstrukce se jedná o míč s dlouhou životností. Navíc je vybaven duší z butylu, která zajišťuje dlouhotrvající vzduchotěsnost, takže Vám odpadá neustálé dofukování.

Pozor, pálí! Stratos a Samba Special jsou naši horkou novinkou. Jedná se o speciální edice našich nejprodávanějších míčů. Tak jako předešlé modely, jsou vyrobeny z 32 panelové konstrukce, která zajišťuje nejlepší vlastnosti. Výběrem těchto míčů krok vedle neuděláte.