Tréninkové pomůcky od Select

11.1.2021

Všichni víme, že k dobrému sportovnímu výkonu, je potřeba tvrdý trénink a neustálé zlepšování jak fyzické zdatnosti, tak taktických dovedností. V obou těchto aspektech vám pomůžou tréninkové pomůcky od specialisty na sportovní vybavení, značky Select.

Pokud chcete zdokonalit vaší kondici a být tak o krok na před od protihráčem, pořiďte si překážku s názvem Hurdle. Nabízena jak v juniorském provedení, tak i pro dospělé. Přidejte ke kondici také trochu koordinace a přesnosti, díky pomůcce Agility, která lze rozšířit až do 6 metrů.

Mezi základní pomůcky pro kvalitní trénink pak patří značící kužely. Poslouží nejen pro mapování nebo rozdělení hřiště ale také pro taktiku a hru s balónem. Díky výrazným barvám jsou na trávě nepřehlédnutelné a manipulace s nimi je opravdu snadná. Vše poskládané v sadě Marker set. Svůj výkon nebo výkon hráčů pak jednoduše zjistíte pomocí stopek značky Select s přesností 1/100 sekundy.

Při tréninku ani zápase nesmí chybět dostatek tekutin k energii střílet góly.  Doplňujte ji vodou v lahvi od Selectu v objemu 700 ml a skvělým úchytem. Díky přenosnému boxu až na 8 lahví bude dostatek tekutin pro celý tým.

Jako poslední pomůcku si dnes připomeneme taktickou tabuli. Na které si s trenérem přehledně určíte přesný plán a strategii pro každý zápas ale i trénink.

Využijte nabídky sportovních pomůcek značky Select a posuňte váš trénink na další úroveň.