Tréninkové míče Select

5.1.2021

Pořiďte si do nového roku nový fotbalový míč na trénink a buďte o krok napřed před soupeřem. Prohlédněte si nabídku značky Select.

Kromě TOP třídy zápasových míčů nabízí značka Select také zápasové míče střední kategorie a tréninkové.

Zde přinášíme několik typů, které využijete jako individuální sportovec ale i pro vybavení Vašeho klubu.


Vůbec nejprodávanějším míčem střední kategorie je balón jménem Diamond. Vyrobený z kvalitního materiálu a speciální vnitřní konstrukcí pro vynikající vlastnosti v letu i na zemi. Míč je tvořen z dvaatřiceti panelová konstrukce a velikost 5 má schválení IMS. Bílo modrý design zajištuje dobrou viditelnost.

Dalším oblíbeným míčem této kategorie je Stratos v bílo zeleném provedení. Jedná se o speciální edici jednoho z nejprodávanějších modelů pro zápas i trénink. Vyrobený z kvalitního materiálu pro skvělé vlastnosti při hře. Povrch tvoří osvědčená dvaatřiceti panelová konstrukce. Velikost 5 má schválení IMS.

Často používaným míčem je také Delta, která je v designu žluté a bílo šedé. Je to všestranný míč s extra měkkým povrchem. Vyroben ze silné a odolné TPU vrstvy s laminací TPE pěny. Vnitřek je vybaven butylovou duší pro dlouhotrvající vzduchotěsnost. Je ručně šitý a velikost 5 má schválení IMS.

Samba neboli název posledního míče, který si dnes připomene. Ve žluté barvě je na hřišti přímo nepřehlédnutelný a přihrávka bude o to přesnější. Speciální kolekce jednoho z nejprodávanějších modelů pro zápas i trénink. Z kvalitní dvaatřiceti panelová konstrukce značky Select. Velikost 5 má schválení IMS.

 

Prohlédněte si kompletní nabídku fotbalových míčů Select, s kterými hrají profesionálové v nejvyšších ligách ale i rekreační nadšenci.