Tipy na vánoční dárky

6.12.2019

Ještě nemáte koupené dárky pod stromeček a váháte, co pořídit? Pro profesionální i rekreační sportovce máme pár tipů. Ať už je obdarovávaný pravidelný nebo občasný sportovec, jistě ho potěší kvalitní vybavení.

Vybírat můžete z kompresních pomůcek, kdy se při jejich výrobě používá kvalitní materiál, díky kterému vám nebude při sportování ani zima, ani horko. (Samozřejmě záleží i na počasí a na tom, jak zkombinujete vrstvy oblečení.)

Pro relaxaci těla si pak můžete vybrat v sekci masážních pomůcek, která nabízí širokou škálu tejpů, gelů, nahřívacích sáčků a také hřejivých či chladivých mastí a sprejů, které uleví vašemu unavenému a bolavému tělu.

Samozřejmě nemůžeme vynechat ani naše menší sportovce, kterým může pod stromečkem udělat radost kvalitní fotbalový míč značky SELECT, která je zárukou kvality. Na našem skladě je nepřeberné množství, kdy můžete vybírat z různých velikostí i barev.

Ještě na konec jen malé UPOZORNĚNÍ– všechny objednávky, které k nám dorazí do 16.12.2019 budeme expedovat s garantovaným termínem dodání do Vánoc.