Select partnerem EHF

7.1.2016
Značka Select se stala oficiálním dodavatelem míčů pro řadu vynikajících evropských házenkářských soutěží. Dohoda mezi EHF, EHF Marketing a značkou SELECT bude probíhat následující čtyři roky.

Oficiální míče budou k vidění od 1. července 2016 na všech EHF soutěžích včetně VELUX EHF Champions League, ženské soutěže EHF Champions League, mužský a ženský EHF Cup a v neposlední řadě se míče objeví na Mistrovství Evropy EHF. Nový exklusivní design bude v nabídce celou dobu trvání smlouvy. SELECT nabídne oficiální zápasovou verzi a repliku, která je určena pro prodej maloobchodníky po celém světě a je mnohem dostupnější než originální zápasový míč.

Prezident EHF, Jean Brihault, řekl: “SELECT má dlouhodobou historii v házené a skutečně pravou vášeň pro sport, což se také odráží v kvalitě výrobků. Nové partnerství bude nabízet nejlepší možné podmínky pro hráče hrajících v nejvyšších soutěžích a také možnost v následujících sezónách přispět k vývoji výrobků a inovací na trhu házené.“

SELECT CEO Peter Knap dodal: “Značka SELECT vyvíjí míče více jak 65 let, proto máme náskok, pokud jde o zajištění kvality nových řešení. Dvaatřiceti panelová konstrukce je stále nejlepší, pokud jde o odraz, rovnováhu a přilnavost míče. Máme pochopení pro podstatu tohoto sportu a to nám umožňuje vytvořit co nejlepší a profesionální řešení. Jsme nadšení a těšíme se na spolupráci s EHF.


Zdroj: http://www.eurohandball.com/article/23728