Select MAXI GRIP - první lepivý házenkářský míč

17.1.2017


V posledních dvou letech se značka Select zaměřila na vývoj prvního lepkavého míče na světě, kterým se nyní může pochlubit světu a především hráčům, kterým bylo používání lepidel z různých důvodů zakazováno. K hráčům se tak dostává míč s vynikajícím gripem, který umožňuje snadnější ovládání, kontrolu míče a rychlejší tempo hry bez zanechávání jakýchkoli stop na povrchu
 
Bližší informace k míči Select MAXI GRIP.
Míč nebyl vyvíjen se záměrem nahradit či vytěsnit používání házenkářských lepidel na dospělé profesionální úrovni. Nic se tak nemění na faktu, že absolutně nejlepšího úchopu lze stále dosáhnout s využitím speciálně vyvinutých a certifkovaných lepidel značky SELECT.
Čištění míče je velmi jednoduché, mělo by být však prováděno pečlivě a opatrně. Jemné otření vlhkým hadříkem zbaví povrch drobných nečistot. Lepkavý efekt se znovu navrátí, jakmile míč oschne. Je velmi důležité ošetřovat míč pečlivě a opatrně pro udržení lepivost po co možná nejdelší dobu. Postupem času lepivost pozvolna slábne a při namočení svůj lepivý efekt zcela ztrácí a navrátí se až s vyschnutím povrchu.
Pod povrchem lepkavé vrstvy jsou dobře známé technologie a materiály. Míč je tedy i bez lepivého efektu velmi kvalitním tréninkovým a zápasovým míčem, jenž je vyrobený z kvalitního HPU materiálu a dostupný ve velikostech 0, 1, 2 a 3.
Míč bude dodáván ve speciálním bagu, který jej chrání a zajistí to, že si míč udrží lepivý efekt tak dlouho, jak jen to bude možné. 

Dostupný od června 2017