Novinky značky SELECT

18.8.2016
Select Profcare


Sportovní značka SELECT opět přichází s novinkami. Oblíbené a nejpoužívanější bandáže se dočkaly vylepšení, které si sportovci nejvíce přáli. Konkrétně se jedná o kompresní bandáže stehna, lokte, kolena a celé šortky. Všechny tyto modely jsou vybaveny vnitřní silikonovou vrstvou, která pohodlně přilne k tělu a plní tak kinesiologický efekt. Ten zvyšuje proudění krve což má příznivý vliv na regeneraci svalstva jak během aktivní námahy, tak i během regenerace.

Kompresní chránič lokte 6650

Jednou z novinek je bandáž lokte s kvalitním polstrováním, které chrání klouby. Označení této bandáže je Compression elbow support 6650 a má taktéž silikonové prvky na vnitřní straně pro kinesiologický efekt. Bandáž je konstruována tak, aby ji bylo možné využít i ve vyhřátých halách. Hráči mívají problém s potem, který jim stéká po rukách do dlaní a brání tak perfektnímu výkonu. S tímto se Select vypořádal a pot vám již nebude bránit ve hře. Tato bandáž je dodávána v páru.

Kompresní bandáž kolene 6252 a stehna 6350

Nejpoužívanější je nakonec bandáž kolene Compression knee support 6252 s otvorem na čéšku a bandáž stehna Compression thigh support 6350. Opět je nově vybavena vnitřní silikonovou vrstvou, která má kinesiologický efekt. Vyrobená je z elastického 4-WAY STRETCH materiálu, který perfektně obepne nohu.

Kompresní šortky 6407

Poslední novinkou jsou kompresní šortky Compression shorts 6407, které opět plní perfektně kinesiologickou funkci. Díky 4-WAY STRETCH materiálu ani nebude vědět, že je máte na sobě. Proto jsou kompresní šortky značky SELECT tolik oblíbené mezi sportovci napříč různými sporty.