Nové zboží značky SELECT

27.10.2016
S příchodem letošního podzimu jsme pro vás rozšířili nabídku výrobků značky Select. Jedná se především o tréninkové pomůcky a různé druhy míčů pro trénink koordinace, reflexu a přesnosti. Tyto tréninkové pomůcky nejsou tolik obvyklé, ale zato praktické a užitečné.

Novinky pro fotbalisty

Fotbalový ručně šitý míč FB Colpo Di Testa je ručně šitý míč, který je vybavený šňůrkou na zavěšení. Na konci praktická karabinka pro pohodlné uvázání. Výhodou je, že hráč si může míč pověsit do předem určené výšky a má jasnou představu kam je schopný při hlavičce dosáhnout. Navíc pro trénink hlaviček nikoho nepotřebuje.

Tréninkový míč Street Kicker je vybavený dlouhým gumovým lanem. Tento míč je perfektní pro trénink kopů a koordinace pohybů především pro začínající brankáře. Navíc opět hráč nepotřebuje k tréninku pomoc ostatních.

Pro trénink v halách se perfektně hodí sada lehkých značících disků s názvem Marking mat set 24.  Ty jsou podstatně lehčí a hlavně skladnější než klasické kužely. Dodávají se na praktickém stojánku, kde je 12 kusů žlutých a 12 kusů oranžových značících disků. Praktické využití najdete téměř v jakémkoli sportu. Ideální pro halové využití.

Novinky pro házenkáře

I pro házenkáře máme novinky. První z nich ručně šitý míč HB Circuit, který je vyráběn ve třech základních velikostech 1, 2 a 3. Tyto míče jsou podstatně těžší, protože jsou určené pro trénink a posílení prstů nebo pro rehabilitaci po zranění. Velikost 1 váží 450 gramů, velikost 2 váží 500 gramů a poslední seniorská velikost 3 váží 800 gramů. Míče mají certifikaci EHF.

Další novinkou je odstraňovač lepidel z míčů, který je šetrný pro povrch házenkářských míčů a neničí je. Jedná se o jiné složení, než mají odstraňovače lepidel na ruce nebo oblečení. Aplikace se provádí nanesením gelu na míč, který se nechá minimálně dvě hodiny působit. Poté se míč omyje horkou vodou a odstraní se lepidlo.