Nová kolekce SELECT pro rok 2015

11.2.2015
Již nyní můžete objednávat novou kolekci fotbalových míčů SELECT pro rok 2015. Nová kolekce přichází s novým a nápaditějším designem a jako vždy s kvalitními materiály a ručním zpracováním. V nabidce je mnoho modelů a proto vám jich pár představíme.

Fotbalový míč Brillant Super – Ručně šitý, profesionální míč nejvyšší kvality značky SELECT na trhu. Nová povrchová struktura minimalizuje odpor vzduchu a zajišťuje stabilní skluz. Výrazné barvy pro lepší viditelnost míče ve vzduchu. Nekompromisně kvalitní materiály uvnitř i venku zajišťují optimální a trvanlivé zaoblení. Tento typ používají profesionální týmy z celého světa a také Dánská a Belgická fotbalová reprezentace. U tohoto typu máte na výběr ze tří barevných variant, klasická bíla, žlutá a oranžová. Míč je testován a splňuje kritéria FIFA týkající se hmotnosti, absorpce vody a obvodu.

Brillant Replica je univerzální fotbalový míč klubové série. Stejně jako Brillant Super je i replica ručně šitá a ve stejném designu. Rozdíl je v použitých materiálech.

Contra – Ručně šitý tréninkový fotbalový míč klubové série vhodný pro mladší hráče, zejména žáky a dorost.

X-Turf – je ručně šitý míč klubové série, vyroben ze zátěžového materiálu, proto je vhodný na umělou trávu. Ideální pro tréninky i zápasy. Všechny tyto míče již můžete zakoupit v našem eshopu.