Nová kolekce Futsalových míčů pro rok 2015

11.6.2015
Futsaloví nadšenci se mohou radovat, protože na trh přichází nová kolekce futsalových míčů pro rok 2015 s novým nápaditým designem a s úplně novým modelem. 

Nový design je stejný jako u fotbalové kolekce. Pestré barevné provedení je pro hráče lépe viditelné, hlavně když míč letí vzduchem. Nová kolekce přinesla i zbrusu nový model Futsal Samba, který se vyrábí v bílé a rudě červené barvě. Model je unikátní příjemným měkkým povrchem, kterého dosáhl vrstvou pěny mezi duší a panely míče. 

Top produktem pro futsal je ručně šitý model Futsal Super vhodný pro zápas na nejvyšší úrovni. Schválení FIFA, vynikající vlastnosti a doslova nádherný materiál FPUS 1700 „pearl“, který má krásnou perleťovou barvu. Druhá varianta je v oranžové barvě. 

Nová kolekce přinesla osvědčené modely, jako jsou například Futsal Master, který má schválení IMS, je ručně šitý a celkově patří k vyšší třídě.  Dalším velmi oblíbeným a hlavně dlouhodobě nejprodávanějším modelem je Futsal Mimas. Své místo si vysloužil vynikající kontrolou při hře a univerzálností. Schválen a testován IMS. Řadu Mimas standardně doplňuje Mimas Light. Ten je přibližně o 80 gramů lehčí a je tak předurčen pro děti a mládež. 

Posledním modelem je Futsal Attack, jenž je vhodný především pro tréninkové zatížení. Povrchová úprava zajištuje větší rychlost míče.