Lepidla a odstraňovače značky Select

25.1.2021

Lepidlo k házené neodmyslitelně patří ať už se řadíte mezí profesionály nebo rekreační házenkáře. Lepidlo zlepší úchop a tím tak celou hru. Dodá Vám možnost být si v pohybu s míčem jistější a také zabrání vyklouznutí při střele nebo nahrávce.

Dánská značka Select, s jejichž míči se hraje házená po celém světě, a to i v nejprestižnějších ligách, dodává hráčům také lepidla i odstraňovače.

Jako první musíme připomenout Select lepidlo PROFCARE. Spolehlivé házenkářské lepidlo se silným lepícím účinkem a bylo schváleno IHF. A jak už bylo řečeno, používá se na nejvyšší úrovni házené.

Další lepidlo RESIN, je stejně tak kvalitní jako předešlé PROFCARE, ovšem o malinko jemnější. Proto je Resin více oblíbený také v dámské házené než zmiňovaný Profcare. Obě lepidla jsou dostupné v balení 100ml, 200ml a 500ml.

Pokud byste preferovali spíše sprej před mazáním, určitě Vaše očekávání splní RESIN Spray. Účinné lepidlo ve spreji, o objemu 100ml.

Pokud používáte kvalitní lepidla, je potřeba zvolit také kvalitní odstraňovač, které značka Select také nabízí.

Jeden z oblíbených odstraňovačů je RESIN REMOVER, který účinně odstraní veškerá lepidla Select a navíc je šetrný ke kůži. Má krémovou konzistenci a nabízíme jej právě v objemu 500ml.

Mezi stejně oblíbené patří odstraňovač s názvem HANBALL CLEANER v objemu 100ml a 500ml. Inovativní odstraňovač lepidla z házenkářských míčů, který neničí povrch balónů. Čistý míč pak nezanechává černé stopy na podlahách, čímž pracovníkům na hale velmi ušetříte práci.

Pokud hledáte profesionální čistič přímo do haly, vsaďte na RENZOFF FLOOR Cleaner. Čistič podlahy, který odstraňuje veškeré druhy házenkářských lepidel. A je vhodný také do čistících strojů. Nabízen je v kanystru 10 litrů. Který spolehlivě vydrží spoustu tréninků i zápasů.

Vyberte si z nabídky lepidel a odstraňovačů házenkářského speciality Select a posuňte tak pohyb s míčem na další úroveň.