Kompresní bandáže značky Select

12.10.2020

Bandáže a návleky jsou sportovní pomůcky, které poskytují oporu různým částem těla, jako jsou končetiny, klouby a vazy. Mají za úkol zmírňovat bolest po zranění nebo pohmoždění a urychlovat zotavení.

Sportovní značka Select přináší celou řadu kvalitních bandáží a návleků, pojďme se podívat, o kterých byste měli jako aktivní sportovci vědět.

Vezmeme to od horních končetin, které jsou často namáhané například při házené. V tomto případě je dobré znát kompresní návlek – rukáv. Vyrobený ze 82% polyamid s 18% příměsí spandexu. Vnitřní strana rukávu tvoří silikonová vrstva s kineziologický efektem, který zvyšuje průtok krve, což má za následek více energie pro svaly a snadnější zotavení během a po tréninku nebo zápase. Strečový materiál přináší vysoký komfort a ani v pohyblivosti vás tato bandáž neomezí. Nabízena je ve více barevných variantách a dodávána v setu po dvou kusech.

Loket je potřeba pečlivě chránit, k tomu skvěle poslouží také bandáž Elbow support. Zabraňuje zranění hyperextenze loktů a obecně minimalizuje riziko poranění. Ortéza je snadno nastavitelná pomocí popruhů. Součást bandáže je neopren zajišťuje optimální tepelný účinek.

Nezapomínejte ani na dolní končetiny jako je rizikový kotník, koleno nebo lýtko. Kotník udržíte zpevněny díky bandážím: Select Active ankle T-2, kterou nabízíme ve dvou barevných provedení nebo Ankle support 2-parts.  

O Vaše lýtko se pak postará kompresní bandáž Calf 6150, která poskytuje teplo a podporu svalu. Kompresní bandáž zlepšuje krevní oběh, což napomáhá ke snížení napětí při zátěži. Nabízíme ji ve dvou barevných provedení.

 

Podívejte se na naši širokou nabídku bandáží Select a vyberte si přes podle Vašich potřeb.