Když házená, tak jedině Select

15.9.2020

Značka Select nabízí celosvětově neoblíbenější a nejpoužívanější házenkářské míče a vybavení.

Po dlouholetých zkušenost této značky a neustálým inovacím tvoří míče, s kterými hrají profesionálové ty nejvyšší soutěže.

Nemusíte být ale profesionál, aby vás míče od Selectu ohromily. Ani rekreačních házenkář totiž nedá na vybavení od Selectu dopustit a věrně se k němu vrací.

Milovníky tohoto sportu určitě nadchne top třída, kterou je Select HB Ultimate CL Men – Oficiální zápasový míč MEN’S EHF Champions League.

Vyroben z extrémně odolné syntetické kůže, patentované Zero-Wing duše pro optimální kulatost a speciálně vyvinuté Shark Skin Foam zajišťující míči pocit měkkosti a perfektní úchop.  Ručně šitý profesionální míč pro zápasy na nejvyšší úrovni, EHF-APPROVED.

Pro ty z vás, kteří se se Selectem chcete teprve seznámit, doporučujeme zkusit skvělou a kvalitní repliku tohoto míče: HB Ultimate Replica CL Men, která je vyrobena z měkké a odolné syntetické kůže a patentované Zero-Wing duše pro optimální kulatost. Tento ručně šitý míč má výborný úchop s lepidlem i bez.

Pokud koukáte po osvědčené střední cestě, máme pro vás míč s názvem Solera. Oblíbený tréninkový míč vyrobený z měkké a odolné syntetické kůže a patentované Zero-Wing duše pro optimální kulatost. Míč je ručně šitý, EHF-APPROVED. A najdete jej u nás ve 4 barevných provedení.

A v neposlední řadě je určitě dobré znát míč Select HB Mundo. Všestranný házenkářský míč vyrobený z odolné syntetické kůže a patentované Zero-Wing duše pro optimální kulatost. Míč má zdokonalený měkčený úchop s lepidlem i bez. HB Mundo bylo také schváleno EHF.

 

Zpevněte si úchop a posuňte držení míče o něco více, díky speciálním házenkářským lepidlům Select.

Vyberte si například Profcare Resin. Spolehlivé házenkářské lepidlo se silným lepícím účinkem, které je schváleno IHF a používáno na nejvyšší úrovni házené.