Bandáže SELECT k ochraně kolen

6.6.2016
Značka Select se kromě míčů a sportovních pomůcek zaměřuje na výrobu vysoce kvalitních sportovních bandáží. Ty jsou určeny jak profesionálům, tak i rekreačním hráčům, kteří potřebují oporu, teplo, stabilitu a především předcházet zraněním. Bandáže všeobecně ulevují od bolesti svalů a napomáhají při jejich rehabilitaci.

Pro náročnější sportovce je v nabídce fixátor kloubů a svalů s označením Knee support 6200. Je vyroben z kvalitního 4 mm silného neoprenu. V zadní části se nachází SBR perforovaný neopren pro lepší prodyšnost a pružnost při hře.

Někteří hráči potřebují bandáž s polstrováním. To chrání koleno před otřesy a nárazy. Podpěra s označením Knee support w/pad 6202 má základní funkce klasické bandáže 6200, plus kvalitní polstrování v přední části pro ochranu kolenního kloubu.

Pro rekreační hráče, kteří potřebují chránit kolena, je ideální volbou bandáž Knee support w/pad. Jedná se o elastický chránič s vycpávkou na přední části.

Posledním typem je bandáž Knee support 6201, jenž je vhodná pro sportovce, kteří vyvíjejí přímý tlak na koleno, například při rehabilitaci. Ulevuje při zánětu šlach kolem čéšky. Bandáž je vyrobena z kvalitního 4 mm neoprenu, v zadní části je opatřena perforovaným SBR neoprenem pro lepší pružnost a prodyšnost.