Archiv novinek

Závod Vendeé Globe 2016-2017

Letošní solo jachtařský závod Vendeé Globe má za sebou 60 dní a prvních sedm lodí již proplulo okolo legendárního misu Horn včetně jachtaře Jean Le Cam, který je podporovaný francouzskou značkou TBS.

Select Ultimate EURO 2016 SWEDEN

Značka Select připravila pro letošní Evropský šampionát žen, který se bude konat 4. – 18. prosince ve Švédsku zbrusu nový design míče Ultimate ve švédských barvách, tedy modro žlutý.

Závod Vendée Globe

Již za několik dní odstartuje jeden z nejnáročnějších jachtařských závodů. Závod okolo celého světa, sám na palubě, bez asistence a bez přestávek. To je závod Vendée Globe, který letos odstartuje již poosmé. Francouzská značka TBS se pro letošní závod rozhodla podpořit maďarského jachtaře Nandora Fa.

Výstava KABO 22-24.8. 2015

Veletrh obuvi a koženého zboží na výstavišti v Brně.

8. Etapa Volvo Ocean Race

Po poslední oceánské etapě čekala na posádky cesta z Lisabonu na sever podél portugalského pobřeží. Do závodu se vrátila posádka týmu Vestas Wind, která se neúčastnila většiny závodu a všichni jsou plně soustředění na výkon.

Test míčů SELECT

Japonský institut pro zdraví a sport prověřil několik míčů značky SELECT, aby zjistil jaké mají letové vlastnosti a charakteristiku.

Hand the Ball

Dánská společnost Select vyrobila speciální míč pro neziskovou organizaci Hand the Ball.

Nová kolekce Futsal 2015

Futsalový nadšenci se mohou radovat, protože na trh přichází nová kolekce futsalových míčů pro rok 2015 s novým nápaditým designem a s úplně novým modelem.

SELECT rukavice

SELECT je výrobcem profesionálních rukavic

SELECT Ultimate

SELECT sponzorextraligy a reprezentace mužů

MENUX